
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | - |
| Aasta | 2020 |
| Läbisõit | 192 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | - |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 866CDS |
| VIN | WBA11AG060CE95574 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2.0 l |
|---|---|
| Võimsus | 120 kW |
| Tippkiirus | 235 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | - |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2505 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1910 kg |
| Kandevõime | 595 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2975 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4963 mm |
| Laius | 1868 mm |
| Kõrgus | 1483 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 07.2027; Toodud riigist: Belgia; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Väga heas seisukorras ning korrapäraselt hooldatud. Auto liigub erksalt ja sõidab hästi. Viisakas välimus ja hästi hoitud salong teevad sellest väga hea valiku nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka nautimiseks. Tule vaata oma silmaga üle ja tee proovisõit! Registreermistasu on tasutud! Antud sõiduk on FERATI maaklerimüügis. Läbisõit on ajas muutuv ning võib mõnevõrra erineda kuulutusest. FERATI pakub ka vahetuse ja vana auto sissemakse võimalust. Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.