
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2024 |
| Läbisõit | 28 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | - |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Roheline |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 404GTT |
| VIN | WP1ZZZ9YXSDA50120 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 4.0 l |
|---|---|
| Võimsus | 441 kW |
| Tippkiirus | 305 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | - |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2935 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2590 kg |
| Kandevõime | 345 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2895 mm |
| Istekohti | 4 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4930 mm |
| Laius | 1995 mm |
| Kõrgus | 1652 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 09.2028; Toodud riigist: Saksamaa; Garantii kehtib kuni 29.09.2026; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Sõiduki PORSCHE CAYENNE TURBO E-HYBRID (404GTT) taust on kontollitud https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll . Täpsema info saamiseks palume kontakteeruda müügi eest vastutava isiku poole. Aku garantii kehtib kuni 29.09.2032 Auto on üle kiletatud. Originaal värv on valge!
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.