| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Veoauto |
| Keretüüp | Veoauto |
| Aasta | 2020 |
| Läbisõit | 121 434 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | - |
| Värv | - |
| Värvi täpsustus | - |
| Kabiini mõõtmed | - |
| Vedrustus ees | Coil spring |
| Vedrustus taga | Coil spring |
| Pidurid ees | Ketas |
| Pidurid taga | Ketas |
| Reg nr | - |
| VIN | LSH14C4C3LE040692 Kontrolli |
| Maht | - |
|---|---|
| Võimsus | 40 kW |
| CO2 | - |
| Kütus | - |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2630 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1640 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Mõõtestandard | - |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | - |
| Pikkus | 5145 mm |
| Laius | 1780 mm |
| Kõrgus | 1900 mm |
| Magamiskohti | - |
| Maht | - |
|---|---|
| Põrand | - |
| Pikkus | - |
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
| Pikkus | - |
|---|---|
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
| Kallutav | Ei |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Brand: MAXUS Model: E-Deliver 3 Structure: cooler van ( Neos 100 / box L=2400 / W=1320 / H=1140 mm ) Year: 09.2020 VIN: LSH14C4C3LE040692 Mileage: 121434 km Engine: electric 40 Kw / max 90 Kw Dimensions: L/W/H: 5145 mm / 1780 mm / 1900 mm Masses: full/empty: 2630 kg / 1640 kg
| Müüja | KB Auto |
|---|---|
| Aadress | Kooli 10, Rummu alevik, 76102, Lääne-Harju vald |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | kbauto.ee/et |
E-R 8.00-17:00
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.