| Vispārīga informācija | |
|---|---|
| Transportlīdzekļa tips | Piekabe |
| Virsbūves tips | Piekabe |
| Gads | 2013 |
| Krāsa | - |
| Krāsas specifikācija | - |
| Priekšējā piekare | Gaiss |
| Aizmugurējā piekare | Gaiss |
| Priekšējās bremzes | Diski |
| Aizmugurējās bremzes | Diski |
| Reģ. nr. | - |
| VIN | UH9SK201325HF1607 Pārbaudīt |
| Pilna masa | 35000 kg |
|---|---|
| Svars | 11240 kg |
| Celtspēja | - |
| Asis | - |
| Riteņu bāze | - |
| Garums | 13550 mm |
|---|---|
| Platums | 2600 mm |
| Augstums | 4100 mm |
Transportlīdzeklis atrodas Igaunija
Reģistrēts Igaunija
Brand: HFR Model: SK20 2 Axle Structure: cooler box ( Thermoking CO2 / box L=13450 / W=2495 / H=2652 mm ) Year: 08.2013 Suspension: air Brakes: drum Dimensions: L/W/H: 13550 mm / 2600mm / 4100 mm Masses: full/empty: 35000 kg / 11240 kg
| Pārdevējs | KB Auto |
|---|---|
| Adrese | Kooli 10, Rummu alevik, 76102, Lääne-Harju vald |
| Telefons | Rādīt numuru |
| E-pasts | Rādīt e-pastu |
| Tīmekļa vietne | kbauto.ee/et |
E-R 8.00-17:00
Rezultāts ir aptuvens, un gala ikmēneša maksājums ir atkarīgs no klienta kredītspējas. Finanšu pakalpojumu sniedzējs ir Holm Bank AS. Iepazīstieties ar nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar ekspertu.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Aprēķinātie rezultāti ir aptuveni, un kalkulators izmanto datus no Transporta pārvaldes.
Šie rezultāti ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem un ir balstīti uz likumprojekta "Mehānisko transportlīdzekļu nodokļa likums 364 SE" projektu.