
| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | - |
| Год | 2020 |
| Пробег | 192 000 |
| Сервисная книжка | - |
| Трансмиссия | - |
| Коробка передач | Автомат |
| Цвет | Серый |
| Спецификация цвета | - |
| Цвет металлик | Да |
| Рег. № | 866CDS |
| VIN | WBA11AG060CE95574 Контроль |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 2.0 l |
|---|---|
| Мощность | 120 kW |
| Макс. скорость | 235 km/h |
| CO2 | - |
| Топливо | - |
|---|---|
| Потребление топлива | |
| • Городской | - |
| • На шоссе | - |
| • Средний | - |
| Полная масса | 2505 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 1910 kg |
| Грузоподъемность | 595 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | 2975 mm |
| Сиденья | 5 |
|---|---|
| Количество дверей | 4 |
| Длина | 4963 mm |
| Ширина | 1868 mm |
| Высота | 1483 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 07.2027; Toodud riigist: Belgia; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Väga heas seisukorras ning korrapäraselt hooldatud. Auto liigub erksalt ja sõidab hästi. Viisakas välimus ja hästi hoitud salong teevad sellest väga hea valiku nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka nautimiseks. Tule vaata oma silmaga üle ja tee proovisõit! Registreermistasu on tasutud! Antud sõiduk on FERATI maaklerimüügis. Läbisõit on ajas muutuv ning võib mõnevõrra erineda kuulutusest. FERATI pakub ka vahetuse ja vana auto sissemakse võimalust. Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
| Продавец | Ferati |
|---|---|
| Адрес | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Телефон | Показать номер |
| Эл. почта | Показать электронную почту |
| Веб-сайт | ferati.ee |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.