
| Общая информация | |
|---|---|
| Тип транспортного средства | Легковой автомобиль |
| Тип кузова | Универсал |
| Год | 2017 |
| Пробег | 118 700 |
| Сервисная книжка | - |
| Трансмиссия | - |
| Коробка передач | Автомат |
| Цвет | Синий |
| Спецификация цвета | - |
| Цвет металлик | Да |
| Рег. № | 635MRL |
| VIN | WAUZZZ4M6JD030660 Контроль |
| История | mnt.ee lkf.ee |
| Емкость | 4.0 l |
|---|---|
| Мощность | 320 kW |
| Макс. скорость | 250 km/h |
| CO2 | - |
| Топливо | Дизель |
|---|---|
| Потребление топлива | |
| • Городской | 8.7 l/100km |
| • На шоссе | 6.9 l/100km |
| • Средний | 7.6 l/100km |
| Полная масса | 3200 kg |
|---|---|
| Снаряженная масса | 2405 kg |
| Грузоподъемность | 795 kg |
| Количество мостов | 2 |
| Колесная база | 2996 mm |
| Сиденья | 7 |
|---|---|
| Количество дверей | 5 |
| Длина | 5052 mm |
| Ширина | 1968 mm |
| Высота | 1668 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 12.2027; Toodud riigist: Saksamaa; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Väga heas korras ja rikkaliku varustusega SQ7. Toodud 2021 Saksamaalt, Eestis olnud ühe omaniku kasutuses. Auto omab täielikku Audi esinduse hooldusajalugu. Audi exclusive sinine välisvärv ja must Valcona nahksisu. Esiistmed elektrilised, soojenduse, ventilatsiooni ja massaažiga. Neljatsooniline kliima, seisuküte ja õhuionisaator. Varustuses Audi Virtual Cockpit, MMI Navigation Plus, head-up display ja BOSE 3D helisüsteem. Matrix LED tuled, öönägemisassistent ning mitmed juhiabid (adaptiivne püsikiirushoidja, 360° kaamerad, sõiduraja hoidmine). Õhkvedrustus koos Dynamic paketiga tagab väga hea sõidumugavuse ja juhitavuse. Lisaks panoraamkatus, võtmeta avamine, kolmas istmerida ja elektriline haakeseade. Kaasa tuleb teine jooks velgesid Audi Sport 21" koos uueväärsete talverehvidega. Võimalik osta lisagarantii kuni 3 aastaks. Küsi lisapilte ja videosid autost! Antud sõiduk on FERATI maaklerimüügis. Läbisõit on ajas muutuv ning võib mõnevõrra erineda kuulutusest. Autoga tutvumiseks palun eelnevalt aeg kokku leppida.
| Продавец | Ferati |
|---|---|
| Адрес | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Телефон | Показать номер |
| Эл. почта | Показать электронную почту |
| Веб-сайт | ferati.ee |
Результат приблизительный, конечный ежемесячный платеж зависит от кредитоспособности клиента.. Финансовый сервис предоставляет Holm Bank AS. Ознакомьтесь с условиями и при необходимости проконсультируйтесь с экспертом..
Рассчитанные результаты являются приблизительными, и калькулятор использует данные Транспортного департамента.
Эти результаты носят информационный характер и основаны на проекте закона «О налоге на транспортные средства» № 364 SE.