| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Trailer |
| Body type | Trailer |
| Year | 2013 |
| Color | - |
| Color specification | - |
| Front suspension | Air |
| Back suspension | Air |
| Front brakes | Disc |
| Back brakes | Disc |
| Reg no | - |
| VIN | UH9SK201325HF1607 Check |
| Gross weight | 35000 kg |
|---|---|
| Weight | 11240 kg |
| Load capacity | - |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Length | 13550 mm |
|---|---|
| Width | 2600 mm |
| Height | 4100 mm |
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Brand: HFR Model: SK20 2 Axle Structure: cooler box ( Thermoking CO2 / box L=13450 / W=2495 / H=2652 mm ) Year: 08.2013 Suspension: air Brakes: drum Dimensions: L/W/H: 13550 mm / 2600mm / 4100 mm Masses: full/empty: 35000 kg / 11240 kg
| Seller | KB Auto |
|---|---|
| Address | Kooli 10, Rummu alevik, 76102, Lääne-Harju vald |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | kbauto.ee/et |
E-R 8.00-17:00
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."