| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Truck |
| Body type | Truck |
| Year | 2020 |
| Odometer | 121 434 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | - |
| Color | - |
| Color specification | - |
| Cabin measurements | - |
| Front suspension | Coil spring |
| Back suspension | Coil spring |
| Front brakes | Disc |
| Back brakes | Disc |
| Reg no | - |
| VIN | LSH14C4C3LE040692 Check |
| Capacity | - |
|---|---|
| Power | 40 kW |
| CO2 | - |
| Fuel | - |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 2630 kg |
|---|---|
| Weight | 1640 kg |
| Load capacity | - |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Measurement standard | - |
| Seats | - |
|---|---|
| Doors | - |
| Length | 5145 mm |
| Width | 1780 mm |
| Height | 1900 mm |
| Sleeping places | - |
| Capacity | - |
|---|---|
| Floor | - |
| Length | - |
| Width | - |
| Height | - |
| Length | - |
|---|---|
| Width | - |
| Height | - |
| Tiltable | No |
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Brand: MAXUS Model: E-Deliver 3 Structure: cooler van ( Neos 100 / box L=2400 / W=1320 / H=1140 mm ) Year: 09.2020 VIN: LSH14C4C3LE040692 Mileage: 121434 km Engine: electric 40 Kw / max 90 Kw Dimensions: L/W/H: 5145 mm / 1780 mm / 1900 mm Masses: full/empty: 2630 kg / 1640 kg
| Seller | KB Auto |
|---|---|
| Address | Kooli 10, Rummu alevik, 76102, Lääne-Harju vald |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | kbauto.ee/et |
E-R 8.00-17:00
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."